Paslaugos

UAB „IDAMAS“ yra naujos kartos web technologijų pagrindu paremtų programinių sprendimų kompanija, kurios paslaugas galima būtų suskirstyti šitaip:

  1. konsultuoja informacinių technologijų versle;
  2. atlieka kliento poreikių analizę;
  3. įgyvendina didelius, vidutinius bei paprastus ir sudėtingus projektus;
  4. kuria atskirus, specializuotus programinius produktus;
  5. vykdo projektų ir produktų priežiūrą bei palaikymą;
  6. tobulina sukurtus projektus ir produktus, atsižvelgiant į kliento poreikius;
  7. kuria dizainą, elektroninio marketingo planus, atlieka analizes, rengia pranešimus spaudai, vykdo reklamines kampanijas;
  8. atlieka mokymus, vykdo konsultacijas visais su paslaugomis ar produktais susijusiais klausimais;

Bendrovė, kurdama produktus bei įgyvendindama įvairius projektus, siekia išlikti lanksti, funkcionali. Projektai ir produktai kuriami keliomis kalbomis su greito vertimo galimybe, yra gerai dokumentuoti ir sistematizuoti.

Mūsų programiniai sprendimai paremti PHP, HTML, DHTML, Javascript programavimo kalbų ir MySQL / Oracle / MS SQL (SQL šeimos) duomenų bazių technologijomis. Šiuo metu tai yra perspektyviausios technologijos, todėl rizika, kad sprendimas gali technologiškai pasenti, yra minimali.

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos