UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą

2017-02-01

UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje, kurio pagrindinė funkcija – tai informacijos šaltinis apie įvairias veiklas vykstančias Lietuvos paviljone, paviljono ekspoziciją bei kultūrinius renginius.

Sukurtas tinklalapio dizainas pasižymi unikalumu ir atspindi Lietuvos dalyvavimo parodoje koncepciją.  „EXPO 2017” jau 12-oji pasaulinio lygio paroda, o LR aplinkos ministerijai net septintoji, kurioje organizuojamas mūsų šalies pristatymas. Ši specializuota paroda vyks 2017 metais Kazachstano sostinėje Astanoje tris mėnesius nuo birželio 10 d. iki rugsėjo 10, kurios pagrindinė tema – ateities energija.

Teikiant tinklalapio sukūrimo paslaugas UAB „Idamas“ buvo atsakingas už suprantamą ir lengvą navigaciją svetainėje, užtikrinant jos dizaino ir struktūros funkcionalumą, patrauklumą bei priimtinumą vartotojui, taip pat užtikrinant sklandžią sąsają su socialiniais tinklais Facebook, Twitter bei Instagram. Tinklalapis pritaikytas populiariausioms interneto naršyklėms ir mobiliesiems įrenginiams.

Grįžti atgal

Naujienos

2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius,
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos