Lietuvių UAB „Idamas“ – sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių penkiasdešimtuke

2012-09-07

Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių konkursą „Technology Fast 50“ šiemet rengė jau tryliktą kartą. Tarp sparčiausiai augusiųjų atsidūrė lietuvių IT sistemų kūrimo, diegimo ir konsultacijų įmonė UAB „Idamas“.

Kiekvieno skelbiamo konkurso laimėtojai renkami iš kriterijus atitinkančių prisiregistravusių įmonių pagal pajamų augimą per pastaruosius penkerius metus (nuo 2007-ųjų iki 2011 metų).

Vilniuje, bendradarbiavimo centre GRID įsikūrusios UAB „Idamas“ pajamos minėtuoju laikotarpiu augo net 473 procentais. Tokios apyvartos pasiekusi įmonė atsidūrė 31 „Technology Fast 50“ penkiasdešimtuko vietoje. Tikrai neblogas pasiekimas nedidelės valstybės įmonei. Juolab kad nė viena kaimynės Latvijos bendrovė į sąrašą nepateko, o estai liko penkiasdešimti.

„Atsirinkusi įmones pagal tam tikrus kriterijus „Deloitte“ atsiuntė mums kvietimą dalyvauti. Atsakydami į tyrimo klausimus nežinojome, nei kiek įmonių dalyvaus, nei kokios jos, todėl tikrai nesitikėjome konkurse užimti 31 vietą. Gauti įvertinimą už pastangas ir darbą visada džiugu ir malonu“, – sakė įmonės vadovas Justas Urbonas.

2002-aisiais veiklą pradėjusi įmonė iš pradžių užsiėmė svetainių ir dizaino kūrimu įvairioms įmonėms ir organizacijoms. Atrodytų, nieko ypatingo, tačiau 2008–2009-aisiais, kai visas pasaulis skendėjo ekonomikos krizės gniaužtuose, UAB „Idamas“ galėjo pasigirti daugiau nei 400 klientų sąrašu valstybiniame ir privačiuose sektoriuose, sukurta ir įdiegta pirmąja dokumentų valdymo sistema Jurbarko rajono savivaldybės administracijoje, pradėtais ir iki šiandien sėkmingai vykdomais „Vieno langelio“ ir „E. demokratijos“ projektais savivaldybėse ir valstybinėse institucijose.

Paklaustas, kokia sėkmės lydimos įmonės paslaptis, bendrovės vadovas nedaugžodžiavo ir atsakė labai paprastai: „Dirbti ir nemiegoti.“

Šiuo metu bendradarbiavimo centre GRID dirba apie penkiasdešimt žmonių iš penkių skirtingų bendrovių. Čia įsikūrė virtualų dienyną Manodienynas.lt plėtojanti komanda, elektroninis knygynas Manoknyga.lt, viena didžiausių „vieno langelio“ sistemų diegėjų Lietuvoje UAB „Idamas“, darbo laiko apskaitos sprendimus teikianti bendrovė „SS Solutions“, mobiliųjų aplikacijų bendrovė „Apps Factory“, internetinių konkursų ir reitingų projektas Karmarate.com, informacinių technologijų portalas ITnaujienos.lt ir gyvūnų registracijos portalas Manogyvunai.lt.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos