Sėkmingai pabaigtas „Vieno langelio“ projektas Kaišiadorių rajono savivaldybėje

2011-10-03

UAB „Idamas“ sėkmingai įvykdė „Vieno langelio“ principu veikiančios valdymo sistemos sukūrimo ir įdiegimo bei darbuotojų mokymo šio principo įgyvendinimo užtikrinimui paslaugų pirkimo sutartį.

Projektas įgyvendintas keliais etapais:

  • diegiant „Vieno langelio“ sistemą, atlikta išsami Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų analizė ir procesų optimizavimas;
  • įdiegtos dokumentų valdymo ir paslaugų valdymo sistemos;
  • apmokyti specialistai dirbti su įdiegtomis sistemomis.

Projekto metu Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje įdiegta paslaugų valdymo sistema suteikė galimybę praplėsti teikiamų viešųjų paslaugų įvairovę, pagerinti jų teikimo kokybę, užtikrinti jų prieinamumą savivaldybės gyventojams.Nuo šiol Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija galės priimti elektroninius dokumentus ir atsakyti į juos pasirašydama elektroniniu parašu. Įdiegta dokumentų valdymo sistema pagerins darbo kokybę optimizuojant dokumentų rengimo procesą, t.y. galės naudotis sukurtomis kūrimo, vizavimo, pasirašymo, registravimo galimybėmis įdiegtoje sistemoje.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos