Sėkmingai pabaigtas Vieno langelio projektas Tauragės rajono savivaldybėje

2013-12-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino su Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašytą paslaugų teikimo sutartį pagal iš dalies Europos Sąjungos fondų finansuojamą „Vieno langelio“ principu veikiančios piliečių aptarnavimo ir paslaugų teikimo sistemos sukūrimo Tauragės rajono savivaldybėje paslaugų pirkimo sutartį.

Pagrindinis projekto tikslas - patobulinti „Vieno langelio“ principu pradėtą organizuoti Tauragės savivaldybės paslaugų teikimo sistemą, pereinant nuo viešosios informacijos pateikimo internete prie viešųjų elektroninių paslaugų teikimo asmenims, sistemingai didinant teikiamų viešųjų elektroninių paslaugų įvairovę.

Projektas įgyvendintas keliais etapais: 

  1. diegiant „Vieno langelio“ sistemą, atlikta išsami Tauragės rajono savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų analizė ir procesų optimizavimas;

  2. įdiegtos dokumentų valdymo ir paslaugų valdymo sistemos;

  3. specialistai apmokyti dirbti su įdiegtomis sistemomis.

Projekto metu Tauragės rajono savivaldybės administracijoje įdiegta paslaugų valdymo sistema suteikė galimybę praplėsti teikiamų viešųjų paslaugų įvairovę, pagerinti teikimo kokybę, užtikrinti prieinamumą savivaldybės gyventojams. Įdiegti elektroniniai sprendimai užtikrina ne tik sklandų įstaigos darbą, bet ir aukštesnę teikiamų paslaugų kokybę, įstaigos veiklos skaidrumą.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos