+370 5 2788 636

Apie įmonę

      UAB „Idamas“ – 2002 metais veiklą pradėjusi įmonė, šiuo metu yra viena didžiausių vieno langelio principu veikiančių ir elektroninės demokratijos sprendimų informacinių sistemų kūrėja ir diegėja Lietuvoje.
      2012 m. Bendrovė buvo įvertinta „Technology Fast 50“ apdovanojimu – pripažinta viena sparčiausiai augančių vidurio Europos įmonių.

      Pagrindinės įmonės veiklos kryptys ir produktai:

  • Informacinių portalų kūrimas bendrovės sukurtos „SmartWeb“ turinio valdymo sistemos pagrindu. Turinio valdymo sistema turi virš 40 skirtingų modulių, įdiegta virš 400 viešojo ir privataus sektoriaus internetinių svetainių. 
  • Vieno langelio principu veikiančių sistemų diegimas, kuris apima vidinių procesus automatizuojančių sistemų diegimą ir integravimą su esančiomis sistemomis.
  • Elektroninės demokratijos sprendimai, kurie sėkmingai įdiegti ir veikia daugumoje Lietuvos savivaldybių.
  • Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti organizacijos valdymo sistema „WebPartner eDVS“.
  • Elektroninio švietimo sprendimai, apimantys elektroninį mokymą, švietimo registrų kūrimą, savivaldybių, profesinių, vidurinių mokyklų bei darželių vidinių sistemų kūrimą.
  • Įvairūs sudėtingi technologiniai ir procesiniai sprendimai viešajame sektoriuje, tokie kaip administracinių teisės pažeidimų informacinės, projektų valdymo, strateginio planavimo sistemos ir daugelis kitų.

      Mūsų pagrindiniai klientai – tai valstybės centrinės institucijos, savivaldybės ir kitos valstybinės institucijos. Įmonės klientų sąrašas artėja prie 500. Esame gerai išsinagrinėję esamas problemas viešajame sektoriuje ir savo klientams galime pasiūlyti geriausius bei priimtiniausius technologinius sprendimus.

Mūsų produktai: www.smartweb.lt , www.webpartner.lt

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos