+370 5 2788 636

Portalų kūrimas

 Internetinių portalų kūrimo pagrindinis tikslas yra lengvas ir operatyvus jų administravimas, klientų ir vartotojų poreikių patenkinimas. Turinio valdymo sistema „SMART WEB“ yra kaip tik tai ko reikia, nes:

1. Tai turinio valdymo sistema, leidžianti visapusiškai valdyti interneto portalą ir beje, jeigu yra poreikis, ne vieną, nes „SMART WEB“ palaiko kelių atskirų interneto portalų valdymą.

2. „SMART WEB“ sistema galima valdyti įvairaus tipo interneto portalus: reprezentacinius portalus, elektronines parduotuves ar įmonės vidinės informacijos pateikimui skirtus portalus.

3. Portalai gali būti pateikiami keletu skirtingų kalbų, kas nei kiek neapsunkina portalo administravimo.

4. Sistema gali būti pritaikyta prie bet kokios organizacijos poreikių, mūsų patirtis bei klientų ratas leidžia teigti, kad Jūs tikrai nebūsite išimtis.

5. Sistema turi visas tradicines turinio valdymo sistemų galimybes bei suteikia nemažai naujų unikalių galimybių, tokių kaip: sistemos atnaujinimų diegimas nestabdant jos veikimo, neribojamas sistemos vartotojų skaičius, specializuotų modulių atitinkančių bet kokius kliento poreikius.

Daugiau apie modulius

Naudojant „SMART WEB“ sistemą mes pritaikysime Web dizainą, atitinkantį Jūsų poreikius. Jei turite savo viziją, mūsų specialistai padės Jums ją įgyvendinti. Jei nežinote, kokio internetinio portalo norėtumėte, mes pateiksime minčių, idėjų ir patarimų iš savo ilgametės patirties Web dizainų kūrime. Suteikus mūsų profesionalią pagalbą, Jūsų svetainė taps unikali, novatoriška ir traukianti dėmesį.

Keli pavyzdžiai, kalbantys apie mūsų gebėjimą pateikti klientui tai, ko jis nori:

Įmonių bendradarbiavimo centras
Klaipėdos miesto savivaldybė

 

UAB "NT" Service
OŪ "Sekvoja Capital"

 

Šiaulių teritorinė ligonių kasa
Kultūros ministerija
Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos