+370 5 2788 636

Informacinės sistemos debesyje

Mes siūlome naudoti naujausių technologijų pagrindu sukurtą informacinių sistemų debesį ir taip taupyti serverių administratoriams ir techninei įrangai skiriamas lėšas. Debesų sprendimas (anlg. Cloud Computing) – pažangiausias šiuolaikinis paslaugų teikimo būdas, išlaisvinantis šių paslaugų naudotoją nuo rūpinimosi programine įranga, technika ir sistemų priežiūra. Organizacijos, įsigijusios mūsų sistemas, pajus didelę naudą, nes:

1. nereikės įsigyti nuosavos įrangos (t.y. serverių) ir jos prižiūrėti;

2. nereikės pradinių investicijų sistemų įsigijimui (programinė įranga, skirta serveriams);

3. nereikės įsigyti sistemos atnaujinimų, nes jie teikiami visą sutarties laikotarpį;

4. nereikės prižiūrėti ir administruoti sistemų;

5. klientui bus suteikiama iki 40 valandų programavimo darbų per metus, kurie gali buti nesusiję su teikiama paslauga.

Taigi mūsų siūlomas sprendimas yra patrauklus, nes mes užtikriname:

1. duomenų saugumą 24 val. per parą;

2. duomenų atstatymą;

3. programinių klaidų taisymą;

4. sistemų priežiūrą;

5. sisteminių atnaujinimų teikimą;

6. sistemų funkcionavimo stebėseną.

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos