+370 5 2788 636

Lietuvių UAB „Idamas“ – sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių penkiasdešimtuke

2012-09-07

Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių konkursą „Technology Fast 50“ šiemet rengė jau tryliktą kartą. Tarp sparčiausiai augusiųjų atsidūrė lietuvių IT sistemų kūrimo, diegimo ir konsultacijų įmonė UAB „Idamas“.

Kiekvieno skelbiamo konkurso laimėtojai renkami iš kriterijus atitinkančių prisiregistravusių įmonių pagal pajamų augimą per pastaruosius penkerius metus (nuo 2007-ųjų iki 2011 metų).

Vilniuje, bendradarbiavimo centre GRID įsikūrusios UAB „Idamas“ pajamos minėtuoju laikotarpiu augo net 473 procentais. Tokios apyvartos pasiekusi įmonė atsidūrė 31 „Technology Fast 50“ penkiasdešimtuko vietoje. Tikrai neblogas pasiekimas nedidelės valstybės įmonei. Juolab kad nė viena kaimynės Latvijos bendrovė į sąrašą nepateko, o estai liko penkiasdešimti.

„Atsirinkusi įmones pagal tam tikrus kriterijus „Deloitte“ atsiuntė mums kvietimą dalyvauti. Atsakydami į tyrimo klausimus nežinojome, nei kiek įmonių dalyvaus, nei kokios jos, todėl tikrai nesitikėjome konkurse užimti 31 vietą. Gauti įvertinimą už pastangas ir darbą visada džiugu ir malonu“, – sakė įmonės vadovas Justas Urbonas.

2002-aisiais veiklą pradėjusi įmonė iš pradžių užsiėmė svetainių ir dizaino kūrimu įvairioms įmonėms ir organizacijoms. Atrodytų, nieko ypatingo, tačiau 2008–2009-aisiais, kai visas pasaulis skendėjo ekonomikos krizės gniaužtuose, UAB „Idamas“ galėjo pasigirti daugiau nei 400 klientų sąrašu valstybiniame ir privačiuose sektoriuose, sukurta ir įdiegta pirmąja dokumentų valdymo sistema Jurbarko rajono savivaldybės administracijoje, pradėtais ir iki šiandien sėkmingai vykdomais „Vieno langelio“ ir „E. demokratijos“ projektais savivaldybėse ir valstybinėse institucijose.

Paklaustas, kokia sėkmės lydimos įmonės paslaptis, bendrovės vadovas nedaugžodžiavo ir atsakė labai paprastai: „Dirbti ir nemiegoti.“

Šiuo metu bendradarbiavimo centre GRID dirba apie penkiasdešimt žmonių iš penkių skirtingų bendrovių. Čia įsikūrė virtualų dienyną Manodienynas.lt plėtojanti komanda, elektroninis knygynas Manoknyga.lt, viena didžiausių „vieno langelio“ sistemų diegėjų Lietuvoje UAB „Idamas“, darbo laiko apskaitos sprendimus teikianti bendrovė „SS Solutions“, mobiliųjų aplikacijų bendrovė „Apps Factory“, internetinių konkursų ir reitingų projektas Karmarate.com, informacinių technologijų portalas ITnaujienos.lt ir gyvūnų registracijos portalas Manogyvunai.lt.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2017-10-05

Vyksta kibernetinio saugumo pratybos Vyksta kibernetinio saugumo pratybos
Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus
2017-09-27

Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras
20 mln. eurų investicijų, išskirtinės lietuvių ir švedų tyrėjų kompetencijos, technologijos universitetų ir mokslo centrų bendradarbiavimas – Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijos centras.
2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2018. Visos teisės saugomos