+370 5 2788 636

UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“

2016-07-20

Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje (toliau – VMSA) finansų valdymui ir apskaitai tvarkyti naudojama Finansų valdymo ir apskaitos sistema (toliau - FVAS), pritaikyta tvarkyti apskaitą pagal naujus Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus. FVAS naudoja visi Paslaugos gavėjo padaliniai, BĮ „Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita“, vedanti daugiau nei 255 ugdymo įstaigų apskaitą bei 5 VMSA pavaldžios įstaigos.

Projekto metu buvo sėkmingai įgyvendintas pagrindinis VMSA tikslas: plėsti bei tobulinti FVAS, įdiegtos VMSA ir jai pavaldžiose įstaigose, funkcionalumą, vartotojų įgūdžius ir kompetenciją, tobulinti finansų valdymo ir apskaitos procesus bei procedūras. Projekto metu buvo sukurti papildomi funkcionalumai ir integracinės sąsajos, modifikuotas esamas funkcionalumas, patobulintas procedūrų taikymas, susijęs su finansų valdymu ir apskaita, sukurtas naudotojų konsultacijoms registruoti FVAS įrankis bei posistemė, skirta ataskaitų analizei.

UAB „Idamas“ iš savo pusės buvo atsakingas už šių darbų atlikimą: finansų valdymo ir apskaitos sistemos integravimą su Vilniaus miesto pensionų informacine sistema, integraciją su Vilniaus miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų informacine sistema; sistemos pritaikymą prie Euro, posėdžių valdymo sistemos (PVS) integraciją su FVAS, dokumentų valdymo sistemos (DVS) integraciją su FVAS.

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos