+370 5 2788 636

UAB „Idamas“ Pakruojo rajono savivaldybėje diegia Paslaugų valdymo sistemą

2014-11-27

Projekto įgyvendinimo metu UAB „Idamas“ Pakruojo rajono savivaldybėje diegia Paslaugų valdymo sistemą, kuri yra pripažinta ir įvertinta, kaip optimaliausiai ir geriausiai veikianti informacinė sistema viešųjų ir elektroninių paslaugų teikimui. Nuo šiol Pakruojo rajono gyventojai galės gauti informaciją apie Pakruojo rajono savivaldybės teikiamas paslaugas, jas užsakyti ir stebėti paslaugos vykdymo eigą, tiesiog tereikės užsiregistruoti svetainėje www.pakruojis.lt. Diegiamas elektroninis sprendimas užtikrins aiškesnį ir kur kas paprastesnį savivaldybės teikiamų paslaugų užsakymą gyventojui, nes nebereikės vykti į savivaldybę norint gauti reikiamą paslaugą. Pakruojo rajono savivaldybės darbuotojai sutaupys laiko aptarnaujant klientus darbo vietoje, o sutaupytą darbo laiką galės skirti kokybiškam paslaugų teikimui internetu.
Kitas svarbus šio Projekto akcentas - suteikti kuo daugiau informacijos apie verslo galimybes Pakruojo rajone. Pateikiama informacija bus aktuali tiek pradedantiesiems ar patyrusiems verslininkams, tiek gyventojams, kurie galbūt ketina pradėti nuosavą verslą ir nori sužinoti apie prekybos vietas, nuomojamus objektus verslui, įmones pagal veiklos sritis ar surasti verslo literatūrą, kurią galės užsisakyti vietos bibliotekoje.
Pagrindinis įrankis per kurį bus pasiekiama visa informacija – Pakruojo rajono savivaldybės internetinė svetainė. Užtikrinant svetainės nepertraukiamą ir sklandų darbą bus atnaujinta iki šiol naudota  SmartWeb turinio valdymo sistema.
Pakruojo rajono gyventojai Projekto metu gautų rezultatų teikiama nauda pradės džiaugtis po įdiegtų sprendimų testavimo ir bandomosios eksploatacijos.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8-5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos