+370 5 2788 636

Pasirašyta „Vieno langelio“ sistemos diegimo sutartis su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija

2011-10-28

UAB „Idamas“ pasirašė paslaugų pirkimo sutartį su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija dėl elektroninių paslaugų sistemos sukūrimo įgyvendinant Europos Sąjungos dalinai finansuojamą projektą „Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos elektroninių paslaugų sistema“. Projekto įgyvendinimo metu ketinama sukurti ir įdiegti informacinį portalą bei dokumentų ir paslaugų valdymo sistemas, kurių pagalba bus siekiama pagerinti institucijų vidaus administravimo sistemą ir patobulinti vidines paslaugų teikimo procedūras bei supaprastinti dokumentų valdymo sritį.

Vykdant projektą, prie esamų Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos teikiamų viešųjų paslaugų į elektroninę erdvę ketinama perkelti dar keturias paslaugas, skirtas gyventojams ir verslui:

  • Asmenų skundų ir pranešimų nagrinėjimas.
  • Galimybė susipažinti su asmenine duomenų tvarkytojo disponuojama asmens informacija
  • Duomenų valdytojų atsakymų į Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos užklausimus teikimas.
  • Pranešimų apie duomenų tvarkymo ir išankstinės patikros nagrinėjimo paslauga.

Perkeliant šias Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos teikiamas viešąsias paslaugas į elektroninę erdvę, bus siekiama užtikrinti galimybes interesantams užsakyti elektronines paslaugas iš institucijos portalo ir gauti paslaugų rezultatus interaktyviu būdu. Įdiegta elektroninių paslaugų sistema bus skirta gerinti jų kokybę, didinti asmens duomenų apsaugą elektroninėje erdvėje prisidedant prie informacinės visuomenės plėtros.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

 

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos