+370 5 2788 636

Sėkmingai pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas Biržų rajono savivaldybės administracijoje

2011-08-25
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“, vykdydami Biržų rajono savivaldybės administracijos „Savivaldybės portalo struktūros ir funkcionalumo modernizavimo pagal elektroninės demokratijos principus bei e-teisėkūros sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“ projektą, modernizavo interneto svetainę www.birzai.lt.

Nuo šiol Biržų rajono savivaldybės lankytojai galės lengviau ir patogiau rasti savivaldybės teisės aktus, aktualizuotus „Infolex“ sistemos pagalba. Naujai sukurtame Savivaldybės tinklaraštyje lankytojai galės stebėti savo išrinktų politikų veiklą bei pareikšti nuomonę įvairiais rūpimais klausimais. Taip pat sukurtas vietinis Savivaldybės administracijos tinklas – intranetas padės Biržų rajono savivaldybės darbuotojams efektyviau keistis informacija Savivaldybės viduje.

Biržų rajono savivaldybės administracijoje įdiegta posėdžių valdymo sistema leis susipažinti su tarybos posėdžių darbotvarke bei pamatyti, kaip savo pareigas atlieka gyventojų išrinkti politikai.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636
Grįžti atgal

Naujienos

2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.
2017-10-05

Vyksta kibernetinio saugumo pratybos Vyksta kibernetinio saugumo pratybos
Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus
2017-09-27

Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras
20 mln. eurų investicijų, išskirtinės lietuvių ir švedų tyrėjų kompetencijos, technologijos universitetų ir mokslo centrų bendradarbiavimas – Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijos centras.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2019. Visos teisės saugomos