+370 5 2788 636

Sėkmingai pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas Biržų rajono savivaldybės administracijoje

2011-08-25
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“, vykdydami Biržų rajono savivaldybės administracijos „Savivaldybės portalo struktūros ir funkcionalumo modernizavimo pagal elektroninės demokratijos principus bei e-teisėkūros sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“ projektą, modernizavo interneto svetainę www.birzai.lt.

Nuo šiol Biržų rajono savivaldybės lankytojai galės lengviau ir patogiau rasti savivaldybės teisės aktus, aktualizuotus „Infolex“ sistemos pagalba. Naujai sukurtame Savivaldybės tinklaraštyje lankytojai galės stebėti savo išrinktų politikų veiklą bei pareikšti nuomonę įvairiais rūpimais klausimais. Taip pat sukurtas vietinis Savivaldybės administracijos tinklas – intranetas padės Biržų rajono savivaldybės darbuotojams efektyviau keistis informacija Savivaldybės viduje.

Biržų rajono savivaldybės administracijoje įdiegta posėdžių valdymo sistema leis susipažinti su tarybos posėdžių darbotvarke bei pamatyti, kaip savo pareigas atlieka gyventojų išrinkti politikai.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636
Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos