+370 5 2788 636

Sukurta Ukmergės rajono savivaldybės interneto svetainė

2011-04-14

Sukurta nauja Ukmergės rajono savivaldybės interneto svetainė www.ukmerge.lt, įgyvendinant projektą „Elektroninės demokratijos plėtra Ukmergės rajone. Savivaldybės ir piliečių ryšių stiprinimas“. Šis projektas buvo finansuotas iš ES regioninės priemonės lėšų „Elektroninė demokratija regionams“.

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „HNIT – Baltic“, vykdydami projektą, sukūrė interneto svetainę, teisės aktų svarstymo ir viešinimo, bei geoinformacinių duomenų atvaizdavimo sistemas.
Lankytojai šioje interneto svetainėje galės registruoti Ukmergės rajono problemas keliuose, pasinaudojant žemėlapiu, sukurtu geoinformacinių duomenų atvaizdavimo sistemos (GEODAS) pagrindu.

Taip pat yra sukurtas tinklaraštis, skirtas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narių bendravimui su Ukmergės rajono gyventojais.

Ukmergės rajono savivaldybės interneto svetainėje galima nuolatos stebėti savivaldybės veiklą bei aktyviai joje dalyvauti:
operatyviai gauti naujausią informaciją apie vykstančius savivaldybėje posėdžius ir priimamus tarybos sprendimus, dalyvauti apklausose, kurių rezultatai yra perduodami ir atvaizduojami geoinformacinės sistemos (GIS) žemėlapyje.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos