+370 5 2788 636

Sukurta Ukmergės rajono savivaldybės interneto svetainė

2011-04-14

Sukurta nauja Ukmergės rajono savivaldybės interneto svetainė www.ukmerge.lt, įgyvendinant projektą „Elektroninės demokratijos plėtra Ukmergės rajone. Savivaldybės ir piliečių ryšių stiprinimas“. Šis projektas buvo finansuotas iš ES regioninės priemonės lėšų „Elektroninė demokratija regionams“.

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „HNIT – Baltic“, vykdydami projektą, sukūrė interneto svetainę, teisės aktų svarstymo ir viešinimo, bei geoinformacinių duomenų atvaizdavimo sistemas.
Lankytojai šioje interneto svetainėje galės registruoti Ukmergės rajono problemas keliuose, pasinaudojant žemėlapiu, sukurtu geoinformacinių duomenų atvaizdavimo sistemos (GEODAS) pagrindu.

Taip pat yra sukurtas tinklaraštis, skirtas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narių bendravimui su Ukmergės rajono gyventojais.

Ukmergės rajono savivaldybės interneto svetainėje galima nuolatos stebėti savivaldybės veiklą bei aktyviai joje dalyvauti:
operatyviai gauti naujausią informaciją apie vykstančius savivaldybėje posėdžius ir priimamus tarybos sprendimus, dalyvauti apklausose, kurių rezultatai yra perduodami ir atvaizduojami geoinformacinės sistemos (GIS) žemėlapyje.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.
2017-10-05

Vyksta kibernetinio saugumo pratybos Vyksta kibernetinio saugumo pratybos
Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus
2017-09-27

Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras
20 mln. eurų investicijų, išskirtinės lietuvių ir švedų tyrėjų kompetencijos, technologijos universitetų ir mokslo centrų bendradarbiavimas – Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijos centras.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2019. Visos teisės saugomos