+370 5 2788 636

Sukurtas internetinis portalas ir įdiegta susirinkimų valdymo sistema Kaišiadorių rajono savivaldybėje

2011-09-09

UAB „Idamas“ ir UAB „Leksinova“ įvykdė pasirašytą paslaugų pirkimo sutartį dėl projekto „Viešojo juridinio asmens internetinio portalo ir tarnautojų susirinkimų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“ Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje.

Įgyvendinant projektą sukurtas Kaišiadorių rajono savivaldybės internetinis portalas, kuriame skelbiama visa aktuali informacija apie savivaldybės administracijos darbą, Kaišiadorių rajono naujienas, savivaldybės tarybos priimamus sprendimus, savivaldybės strateginius ir veiklos planus.

Nuo šiol Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai galės komentuoti ir balsuoti už tarybos sprendimų projektus bei informuoti savivaldybės specialistus apie problemas, pažymėdami jas interaktyviame žemėlapyje.
Susirinkimų valdymo sistema skirta savivaldybės tarybos posėdžių organizavimui, skelbiant posėdžio laiką, darbotvarkę, nagrinėjamus klausimus, susietus su savivaldybės tarybos projektais. Ši sistema yra integruota su elektroninio balsavimo sistema, kurios pagalba internetinio portalo www.kaisiadorys.lt lankytojai realiu laiku gali matyti balsavimo rezultatus.

Projekto įgyvendinimas reikšmingas optimizuojant vietinės valdžios darbo organizavimą, užtikrinant vietiniu lygiu priimamų sprednimų skaidrumą ir piliečių dalyvavimą šiame procese.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

 
Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos