+370 5 2788 636

Sukurtas internetinis portalas ir įdiegta susirinkimų valdymo sistema Kaišiadorių rajono savivaldybėje

2011-09-09

UAB „Idamas“ ir UAB „Leksinova“ įvykdė pasirašytą paslaugų pirkimo sutartį dėl projekto „Viešojo juridinio asmens internetinio portalo ir tarnautojų susirinkimų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“ Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje.

Įgyvendinant projektą sukurtas Kaišiadorių rajono savivaldybės internetinis portalas, kuriame skelbiama visa aktuali informacija apie savivaldybės administracijos darbą, Kaišiadorių rajono naujienas, savivaldybės tarybos priimamus sprendimus, savivaldybės strateginius ir veiklos planus.

Nuo šiol Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai galės komentuoti ir balsuoti už tarybos sprendimų projektus bei informuoti savivaldybės specialistus apie problemas, pažymėdami jas interaktyviame žemėlapyje.
Susirinkimų valdymo sistema skirta savivaldybės tarybos posėdžių organizavimui, skelbiant posėdžio laiką, darbotvarkę, nagrinėjamus klausimus, susietus su savivaldybės tarybos projektais. Ši sistema yra integruota su elektroninio balsavimo sistema, kurios pagalba internetinio portalo www.kaisiadorys.lt lankytojai realiu laiku gali matyti balsavimo rezultatus.

Projekto įgyvendinimas reikšmingas optimizuojant vietinės valdžios darbo organizavimą, užtikrinant vietiniu lygiu priimamų sprednimų skaidrumą ir piliečių dalyvavimą šiame procese.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

 
Grįžti atgal

Naujienos

2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.
2017-10-05

Vyksta kibernetinio saugumo pratybos Vyksta kibernetinio saugumo pratybos
Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus
2017-09-27

Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras
20 mln. eurų investicijų, išskirtinės lietuvių ir švedų tyrėjų kompetencijos, technologijos universitetų ir mokslo centrų bendradarbiavimas – Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijos centras.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2019. Visos teisės saugomos