+370 5 2788 636

Vykdomas naujas „Elektroninės demokratijos“ projektas Klaipėdos apskrityje

2011-05-16
UAB „Idamas“ ir partneriai UAB „Sintagma“, UAB „Konferenta“, UAB „Leksinova“ pasirašė paslaugų teikimo sutartį su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija dėl „Elektroninės demokratijos paslaugų piliečiams sukūrimo ir plėtros Klaipėdos regiono savivaldybių administracijose“ įgyvendinti reikalingos techninės ir programinės įrangos bei paslaugų pirkimo.

Šio projekto tikslas – didinti Klaipėdos regiono veiklos skaidrumą ir atskaitomybę diegiant elektroninius sprendimus.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtos ir įdiegtos el. priemonės, kuriomis Klaipėdos regiono savivaldybių atstovai galės pateikti gyventojams aktualią informaciją apie savivaldybės veiklą, priimamus sprendimus. Sukurtos elektroninės priemonės rinkėjui leis išsakyti savo nuomonę savivaldybės tarybos svarstomais ir priimamais nutarimais. Taip pat gyventojai galės registruoti problemas keliuose, pasinaudojant žemėlapiu.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. 8 5 2788 636

Grįžti atgal

Naujienos

2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos