+370 5 2788 636

Vykdomas naujas „Elektroninės demokratijos“ projektas Klaipėdos apskrityje

2011-05-16
UAB „Idamas“ ir partneriai UAB „Sintagma“, UAB „Konferenta“, UAB „Leksinova“ pasirašė paslaugų teikimo sutartį su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija dėl „Elektroninės demokratijos paslaugų piliečiams sukūrimo ir plėtros Klaipėdos regiono savivaldybių administracijose“ įgyvendinti reikalingos techninės ir programinės įrangos bei paslaugų pirkimo.

Šio projekto tikslas – didinti Klaipėdos regiono veiklos skaidrumą ir atskaitomybę diegiant elektroninius sprendimus.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtos ir įdiegtos el. priemonės, kuriomis Klaipėdos regiono savivaldybių atstovai galės pateikti gyventojams aktualią informaciją apie savivaldybės veiklą, priimamus sprendimus. Sukurtos elektroninės priemonės rinkėjui leis išsakyti savo nuomonę savivaldybės tarybos svarstomais ir priimamais nutarimais. Taip pat gyventojai galės registruoti problemas keliuose, pasinaudojant žemėlapiu.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. 8 5 2788 636

Grįžti atgal

Naujienos

2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.
2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.
2017-10-05

Vyksta kibernetinio saugumo pratybos Vyksta kibernetinio saugumo pratybos
Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos